ÖSYM Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı

yorumsuz
737 okundu

ÖSYM Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı yapılacaktır. ÖSYM kurumu hepimizin bildiği gibi Türkiye genelinde bir çok sınavı düzenleyen kurumdur. Sınav sorularını hazırlayan, sınav yerlerini belirleyen bu sınavları yapıp sonuçlarını açıklayan ve bu sonuçlar sayesinde insanların devlet kurumlarına, üniversitelere ve daha bir çok farklı yerlere girebilmelerini sağlayan sınavları yapan kurumdur. ÖSYM kurumu da bir devlet kurumudur. Bu devlet kurumunda çalışan kişiler diğer devlet kurumlarında ki haklar gibi hepsinden yararlanmaktadırlar. ÖSYM bilişim birimine personel açığı sebebiyle yeni çalışacak kişiler alacaktır.

Alınacak Personel Sayıları

– .NET YAZILIM MÜHENDİSİ (3 kişi)
– JAVA YAZILIM MÜHENDİSİ (3 kişi)
– VERİTABANI YÖNETİCİSİ (1 kişi)
– AĞ ve SİSTEM Uzmanı (1 kişi)
– AĞ ve SİSTEM GÜVENLİĞİ UZMANI (1 kişi)

Başvuru Şartları

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel koşulları taşımak,
– Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kuramlarından mezun olmak,
– İyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilmek,
– Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak.

Başvuru Tarihi : 03.12.2015 – 18.12.2015
Başvuru Adresi : ÖSYM AİS

ÖSYM Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı ile ilgileniyorsanız başvuru ve diğer bilgiler hakkında yayınlanmış olan klavuzu inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın