Part Time İş İlanları 2018

20 yorum
2.078 okundu

Tüm insanlar iyi kötü hayatlarını sürdürebilmek için çalışıp para kazanmak zorundadırlar. Bu durumlar yüzünden eskiden beri süren kariyer, gelecek planları vb. etkenler sayesinde her insan çeşitli mevki ve bölgede bir çok alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Bu durumda bir çok çalışma şekli karşımıza çıkmaktadır. Bu çalışma şekillerinden en çok gençlerin veya 2. bir iş de çalışmak isteyenlerin karşısına part time çalışma şekli çıkmaktadır. Part time çalışmak demek yarı zamanlı olarak çalışmak demektir. Örneklemek gerekirse sabah 9 da başlayıp 1 de çıkmak veya saat 1 de gelip 7 de çıkmak gibidir.

Part Time İş İlanları 2018 yılında diğer eski yıllara göre aynı büyüklüğünü korumaktadır. Part time çalışmak isteyenler genelde üniversite öğrencileri olmaktadır. Üniversite öğrencileri hem okula gitmek hemde çalışıp para kazanmayı daha çekici bulmaktadırlar. Bazıları da maddi durumları yüzünden çalışmak durumunda kalmaktadırlar. Part time özellikle üniversite öğrencilerine yönelik çok esnek bir çalışma şeklidir. Genellikle part time çalışılan iş yeri okuldan mezun olduğunuz da sizi personel olarak da almak ister ancak bu tamamen çalışırken ki performansınıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Part Time İş İlanları 2018 Yılında ki ilanlara göz atalım;

– Müşteri Danışmanı
– Fitness Eğitmeni
– Satış Danışmanı
– Gişe Destek Yetkilisi
– Stand Sorumlusu
– Sistem ve Network Eğitmeni

Yukarıda listelenen iş ilanları haricinde de kendi alanınızla ilgili bir çok part time iş ilanı bulabilmeniz mümkündür. Part time iş ilanlarını görebilmek için bağlantıları takip edebilirsiniz.
http://www.kariyer.net/is-ilanlari/part+time

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Mart 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Part Time İş İlanları 2018 (20 Yorum)

  1. Ben beledıyede çalışan bir işçiyım hafta içi saat 4den sonra evdeyim paketleme işi yapmak istiyorum evde yardımcı olabılırsenız sevinirim ıstanbul bahçelievler tarafında ikametgah ediyorum