Plastik Servis Paketleme İşi

yorumsuz
164 okundu

Restoranlar, kafeler ve plastik imalat fabrikaları tarafından verilen paketleme işi, evde ek iş arayanlar için cazip bir alternatiftir. Plastik servis olarak nitelendirilen çatal- kaşık setleri, tekli kullanım için sunulan ürünlerdir. Paket yemek servislerinde sunulan plastik çatal- bıçak setleri, paket içeriğinde bulunan peçete- ıslak mendil, tuz veya baharat gibi içerikleri ile paketleniyor.

Evde ek iş yaparak ekstra para kazanmak isteyenler, plastik servis paketleme işine başvuru yapabilirler.

Plastik Servis Paketleme İşi Veren Firmalar

Plastik üretim sanayinin gelişkin olduğu kentlerde pek çok firma tarafından verilen bu iş, pek çok kişiye iş olanağı sunuyor. Oldukça kolay şekilde yapılan paketlemelerde, yapılan her paket için ücretlendirme yapılıyor. Genellikle adet başı üretimde çok yüksek yapılmayan ücretlendirmeler, ancak yüksek sayılarda yapılan üretimlerde para kazandırmaktadır.

Plastik paketleme işlerinde paket başına 10 KRŞ ile 1 TL arasında değişen fiyat seçenekleri bulunuyor. Fiyatlar, firmaların niteliklerine ve ürünlerin niteliklerine bağlı olarak belirleniyor. Ayrıca paketlemenin nasıl yapılacağı ve paketlemede kullanılan yöntemler, zaman ve emek ile doğrudan alakalı olduğu için, paketleme türleri alınan ücretlerin değerini belirliyor.

Plastik Servis Paketleme İşi Başvurusu

Çevrim içi iş başvurusu kabul eden firmalara, online kayıt formunu doldurarak başvuru yapılmaktadır. İş ilan web siteleri ve sosyal medya sitelerinin yanı sıra tarayıcılarda da firma reklamları dahilinde iş ilanları sunulmaktadır. İnternet üzerinden iletişim bilgilerini girerek başvuru yapabilirsiniz. Ancak firmaların güvenirliğini bilmeniz önemlidir.

İş ilanlarının hiçbirinde kimlik bilgileri istenmez. Dolayısıyla kimlik numarası veya bilgisi isteyen firma ilanlarından kaçınılmalıdır. Güvenilir iş ilanları sitelerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu sitelerde firmaların kayıtlı olması ve üyelik sistemlerinin sunulması bir avantaj ve güvenlik sağlayan unsurlar arasındadır.

Plastik Servis Paketleme İşinde Ne Kadar Kazanılır?

Yapılan paket sayısına ve oluşturulan koli sayısına göre fiyatlandırma yapılır. Parça başı niteliğinde ücretlendirme sağlayan firmalar, yapılan her paket için toptan fiyat sunar. Yani yapılan paketlerin tesliminde, adet sayısına göre ödeme alınır. Ne kadar çok üretim yapılırsa o kadar çok para kazanılır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2019

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın