Sabun Kesme İşi İle Ayda 4,000 TL Ek Gelir

667 yorum
77.445 okundu

Evde Sabun Kesme İşi Yaparak Aylık 4,000 TL kazanmak isteyen insanlar aranıyor. Sabun kesme işi yaparak para kazanmak isteyenler bu ilana başvuruda bulunabilirler. Ek iş olarak düşünülen birden fazla iş bulunmaktadır. Bu işleri tercih etme mecburiyetinde kalanların genel isteği hem kolay hemde kazancı çok olan ek işlerdir. Bu bahsettiğimiz ikili genel de pek yan yana gelmese de bazı ek işler içerisinde bu durum vardır. Sabun Kesme İşi bu saydığımız 2 özelliği de içinde barındıran bir ek iştir. Ev hanımlarının çokça tercih ettiği ek işler arasında yer alan Sabun Kesme İşi hem kolay hemde kazancı fazla olan ek işlerdendir.

Evde yapılabilecek olan işler arasında birçok iş sayabiliriz. Sabun Özellikle evde basit şekilde yapılabilecek olan paketleme işleri gibi bazı işler çok fazlaca ev hanımları tarafından tercih edilirken bunların içinde en çok aranan ve en çok tercih edilen ise her zaman olduğu “ sabun kutulama işi “ olmuştur. Birçok firmanın eleman aradığı ve iş vermek için ilanlar yayınladığı evde sabun kutulama işi özellikle küçük işletmeler tarafından sıklıkla ilan olarak verilmektedir. Sizlerin de ek iş bulabilmesi ve kolay yoldan para kazanabilmesi için bu tarz işlere başvurması doğru bir hamle olacaktır.

EVDE SABUN KUTULAMA VE KESME İŞİ

Evde sabun kutulama işi nasıl yapılır?

Evde sabun kutulama işi yapmak isteyenlerin öncelikle evlerinde geniş bir yere sahip olmaları gerekmektedir. Bu iş genellikle firmaların depolarında yapılıyor olsa da birçok firma yine de evlerde bu işlerin yapılmasını sağlamaktadır. Eğer sizlerde kendinize güveniyor ve bu işi yaparım diyorsanız bu iş için başvuruda bulunabilirsiniz.

SABUN KESME-YARI MANUEL 24-cut-bars
Firmalar öncelikli olarak sizlere sabunları getirirler. Kutulama işlemini yapacağınız kutularda sabunlarla birlikte sizlere verilmektedir. Sizler sabunları kutuların içerisine yerleştirir ve paketlersiniz. Kutulama başına ödeme yapan firmalar ortalama tane başına 1 – 5 kuruş gibi cüzi miktar öderler. Fakat işin kolay ve pratik olması sebebi ile çok paketleme yaparsanız kazanacağınız para da oldukça fazla olur. Özellikle kısa zamanda çok para kazanmak isteyenler ellerinden geldiğince hızlı paketleme yapabilir ve paralarına para katabilirler.

Sabun kesme işi ne kadar kazandırır?

Sabun kutulama işinden kazanılacak olan para değişiklik gösterebilir. Özellikle ekibi olan veya eli hızlı olan kişiler aylık ortalama 1,000 – 4,000 TL arasında para kazanabilirler. Bu sebepten dolayı öncelikli olarak ne kadar hızlı işlem yapabileceklerini araştırmaları gerekmektedir. Aksi halde para kazanmaları olanaksız hale gelebilir ve sadece hamallık işi yapabilirler.

SABUN KESME İŞİ VEREN FİRMARLA İRİTİBAT

Sabun kutulama işi veren firmalar, internet üzerinden başvuruları almaktadırlar. Bu sebepten dolayı internet üzerinde iş veren firmalarla iletişim sağlayabilirsiniz. Yorum kısmına sadece mail adresinizi bırakarak sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Firmalar genellikle ev hanımları için ek iş ilanları verdikleri için bu kişilerin ek iş ilanlarına başvurması daha avantajlı olacaktır. Sadece ev hanımları değil öğrencilere ve evde oturan işsizler içinde ilanlar veren firmaların sadece sabun işi değil aynı zamanda başka işler verdiğini de ifade edebiliriz. Sabun Kesme İşi veren firmalar ihtiyaç dahilinde internet üzerinden başvuru almaktadırlar. Bu tarz ilanların yayınlandığı sitelere yorum veya iletişim sayfalarından mail adresinizi göndererek veya özellikle açılmış olan iş başvuru formlarını doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Sabun Paketleme için ek iş ilanları hakkında bilgi almak aşağıya tıklayabilirsiniz.

Kaydet

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Sabun Kesme İşi İle Ayda 4,000 TL Ek Gelir (667 Yorum)

  1. Ev hanimiyim 2ufak oglum var buyuk oglum engelli disari cikip calisamiyorum bu ise ihtiyacim var ekip kurabilirim manisa salihli

1 39 40 41