Saçımı Satmak İstiyorum

2 yorum
919 okundu

Ek gelir elde etmek isteyen kişiler için pek çok yöntem bulunuyor. Siz de öğrenci iseniz ev hanımı iseniz, ya da acil paraya ihtiyaç duyuyorsanız, ek gelir elde etmek için tercih edebileceğiniz çok sayıda yol bulunuyor. Peki bu yollardan birisinin saçınızı satmak olduğunu biliyor muydunuz?

Saçımı Satarak Ek Gelir Elde Edebilir Miyim?

Saç satmak ek gelir elde etme yolunda özellikle hanımlar tarafından kullanılan yöntemlerden yalnızca biri. Uzun saçlı hanımlar, güzellik merkezlerini ya da kuaförlerin yolunu tutarak saçlarını kuaförlere verebiliyor. Bunun karşılığında merkezlerden hatrı sayılı miktarda ücret alan hanımların saçları, daha sonra kaynak yapımı ve çeşitli işlemlerde kullanılabiliyor.

Hanımların saçlarına olan özeni ve birçok hanımda görülen uzun saçlı olma isteği, güzellik ve kozmetik dünyasında uzun yıllar önce bir akım başlattı. Kaynak yapımında ya da diğer bir deyişle çıt çıt yapımında doğal saç kullanılması amacıyla ‘saçlarını satmak’ bir furyaya dönüştü. Uzun yıllardır süren bu satış, günümüzde halen devam ediyor. Uzun ve sağlıklı saçlarınız varsa ve kısa saçlı olmak istiyorsanız, siz de saçlarınızı satma yoluna gidebilir bu şekilde ek gelir elde etme şansına sahip olabilirsiniz.

Saçlarınızı satmak istiyorsanız, ancak nereye satacağınızı bilmiyorsanız, çevrenizdeki kuaförleri yoklayarak işe başlamanız sizin için en faydalısı olacaktır. Zira birçok kuaför zaman zaman kaynak yapımında, ya da doğal saçlarla uygulanan işlemlerde, naturel saç sıkıntısı çekmektedir. Çevrenizdeki kuaförlere giderek saçlarınızı satmak istediğinizi belirtebilir, onlardan fiyat alabilirsiniz.

Saçlarımı Satsam Ne Kadar Gelir Elde Ederim?

Saçını satmak isteyen, ancak saçını satarsa ne kadar gelir elde edeceğini bilemeyenlerdenseniz, kuaförlerin saçlarınız karşılığında size vermiş oldukları miktarların değişiklik göstereceğini de söyleyelim. Zira saçınıza biçilen değer, saçın yapısına doğallığına ve uzunluğuna bağlı olarak değişikli gösterebiliyor. Saçını satmak isteyen kişiler için fiyatların 50 lira ile 300 lira arasında olduğunu söylemek mümkün. Ortalama fiyatlı kuaförler ve yüksek segmentli kuaförler için farklı fiyatları alabilirsiniz. Saçınızı satmak istiyorsanız, size en yakın kuaföre giderek, saçlarınızı satma konusunda en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ocak 2018

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Saçımı Satmak İstiyorum (2 Yorum)