ŞOK Market Personel Eleman Alımı 2018

5 yorum
1.211 okundu

Türkiye’nin birçok noktasında ve hatta mahalle aralarına kadar girmiş olan Şok Marketler grubu geniş çaplı bir hizmet vermektedir. 2018 yılında birçok kişiyi işe almış olan ŞOK binlerce kişiyi daha işe almaya devam edecektir. Alımlarını büyük ölçüde tecrübeli kişilerle birlikte yapmak isteyen ŞOK Marketler grubu alımlarında kesinlikle kendi bünyesinde değerlendirmeler yapmaktadır. Daha sonrasında adayları çağıran ve alım işlemini gerçekleştiren ŞOK marketler grubu alımları içinde başka firmaları karıştırmamaktadır.

ŞOK market personel eleman alımı iş ilanları tüm Türkiye genelinde yapılacak olup, alımlara herkes katılabilecektir. Alım konusunda en az lise mezunu olmak şartı ile alım yapacak olan Şok Marketler grubu alım konusunda da cömert davranmaktadır. Alım sayısını her geçen gün artıran ve yeni ilanlar ekleyen firma alım yapmak istediği zaman mevcut başvuruları değerlendirmektedir.

ŞOK market personel eleman alımı iş ilanları alımlarına katılmak isteyenler ŞOK market bünyesinde yer alan link adresini ziyaret edebilir ve bilgi sahibi olabilirler. Şirketin bünyesinde yer alan internet sitesinde bu tarz başvurular kabul edilmekte ve toplanmaktadır. Daha sonrasında ise ihtiyaç olduğu anda bu kişiler aranmakta ve mağazalara çağırılmaktadırlar.

ŞOK market personel eleman alımı iş ilanları Türkiye genelinde kaç kişi ile daha yapılır ve devam edilir bilinmez ancak; alımlara devam edecek olan ŞOK Markette bu alımlar asla kapanmamaktadır. Başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://ik.sokmarket.com.tr/

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

ŞOK Market Personel Eleman Alımı 2018 (5 Yorum)

  1. Lisans mezunuyum.işinde hassas çalışkan ve işini severek yapan bir bayanim.kasa vb degisik birimlerde çalisabilirim.insanlarla diyalogum iyidir.