Taşeron İşçilere Kadro Verildi

2 yorum
1.300 okundu

Uzun zamandır kamuoyunu meşgul eden ve herkesin aklında bir soru işareti olarak kalan taşeron işçilere kadro haberi artık kesinleşti. Başbakan Ahmet Davutoğlu Ak Parti grup konuşmasında bir müjdeli haber vererek taşeron işçilerinin kadroya geçirileceğini duyurdu.

SEÇİM VAATLERİNDEN BİRİSİYDİ

Ak Parti hükümetinin seçim öncesinde vaat ettiği taşeron işçilere kadro meselesi artık çözüme kavuştu. 21 Martta açıklanması planlanan taşeron işçiye kadro konusunun artık net olarak kesinleştiği ve alımların başlayacağı Başbakan tarafından açıklandı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Sizlerle bir müjdemizi Bakanlar Kurulu’nda aldığımız kararı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Seçim vaatlerimizde asıl işlerde çalışanları kamuya alacağımızı söylemiştik çalışmalarımızı tamamladık asıl işlerde çalışan personelimizi kamuya alıyoruz. Dışarıda kalan tek taşeron işçisi kalmayacak inşallah.” dedi.

Yapılan bu açıklama sonrasında artık işçilerin kadroya geçişinin yapılması bekleniyor. İlerleyen günler gelecek olan net açıklamları sitemiz üzerinden sizlere bildirmeye devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Taşeron İşçilere Kadro Verildi (2 Yorum)