UPS Türkiye Personel Alımı 2018

9 yorum
1.308 okundu

UPS Türkiye Personel Alımı 2018 yılında bir çok bölge ve alanda personel alımı yapmaktadır. UPS firması ülkemizde ki kargo firmalarından biridir. UPS kargo firması 1907 yılında Amerika’nın Seattle şehrinde kuruldu. İlk başlarda teslimatları yaya ve bisiklet ile yapan firma 1919 yılından sonra şirketi genişleterek daha fazla bölgeye hizmet vermeye başladı. Kargo firmaları günümüzde büyük işler yapan firmalar olarak bilinmektedir. Günümüzde çokça kullanılan internet üzerinden alışveriş ile birlikte kargo firmalarına daha büyük işler düşmektedir.

İnternet ile alışveriş yöntemiyle sayısı tahmin edilemeyecek düzeyde kargo çıkartılmaktadır. Bu kargoların teslimatı firmalar tarafından yapılmaktadır. Kargo firmaları teslimatları ürünleri aldıkları zamana göre 1 – 3 gün içerisinde adrese teslim olarak yapmaktadırlar. Bu kadar yaygın olarak kullanılan bir sanal alışveriş sistemi için hızlı ve güvenli kargo firmaları olması gerekmektedir.

Bir çok ticaret yapan şirketler ürünlerini kullanıcıya ulaştırırken kargo firmalarını tercih etmektedirler. Çünkü kendilerinin yapacağı teslimat maliyetini yarı yarıya düşüren kargo firmaları günümüzde irili ufaklı bir çok işlem için kullanılmaktadır.

UPS Türkiye Personel Alımı 2018 yılında yapacağı personel alımlarına göz atalım;

– Faturalama Memuru
– Muhasebe Memuru
– Şehir İçi Vasıta Şöförü
– Şehir İçi Kurye
– Lojistik Stajyeri

Yukarıda yer alan UPS Türkiye Personel Alımı 2018 ilanlarından size uygun olanlara başvuruda bulunabilirsiniz. Onun harici diğer iş ilanlarına bakmak ve detayları takip edebilmek için sitede yer alan bağlantıları takip edebilirsiniz.
http://www.yenibiris.com/ups-turkiye-is-ilanlari?firma=135718

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Mart 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

UPS Türkiye Personel Alımı 2018 (9 Yorum)