Yazın Yapılabilecek İşler

213 yorum
8.840 okundu

İLETİŞİM BİLGİLERİNİ YORUM OLARAK PAYLAŞ SIRANI HEMEN KAZAN FİRMALAR SIRASIYLA ARAYACAKLAR.

Yaz aylarında ısı çok yüksek olduğu için bol bol terleme yaşanır. Bu terlemeler özellikle hafta sonu gezmeye çıkmış kişiler için çekilmez bir hal alabilir. Yaz aylarında bu durumun doğmasından dolayı iş fırsatları karşımıza çıkmaktadır. Yaz aylarında ek gelir kazanmak isteyen kişiler için ideal olan bazı işleri sizler için derledik;

Soğuk İçecek Satmak

Soğuk içecekler yaz aylarında en çok tüketilen ürünlerdir. Sıvı kaybının fazlalaştığı yaz aylarında insanlar sıvı kaybını karşılamak için bolca soğuk içeceklere yönelmektedir. Bu durumdan dolayı soğuk içecek satarak para kazanabilirsiniz. Soğuk içeceklerden akla gelen ilk şey su satmaktır. İkinci akla gelen şey ise, limonata veya daha farklı ürünlerdir. Bu tarz içecekleri kalabalık yerlerde satışa sunarak güzel gelirler elde edebilirsiniz.

Dondurma Satmak

Dondurma da yazın en çok tüketilen ürünlerden biridir. Dondurmalar artık marketler, büfeler bir çok yerde satıldığı için genel de herkes oralardan tercih etmektedirler. Dondurma satışını cazip hale getirmek için kalabalık yerlerde hem açık hem kapalı dondurma satışı yapabilirsiniz. Özellikle turist kafilelerinin bol olduğu bölgeler de açık dondurmaya büyük rağbet vardır. Dondurma sayesinde yaz aylarında güzel paralar kazanabilirsiniz.

Dönemlik Eleman Olarak Çalışmak

Dönemlik eleman çalıştıran yerler genel de otel veya pansiyon tarzı yerler olmaktadır. Bu tarz yerler yaz aylarında yoğunluk olduğundan dolayı bir çok eleman alımı yapmaktadır. Bu tarz yerlerde genel de garson, aşçı vs. gibi bölümler de iş bulabilme şansınız vardır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2016

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın

Yazın Yapılabilecek İşler (213 Yorum)

  1. Ankara altındağ da oturuyorum. Öğrenci olarak ek bir işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

  2. KOCAELİ KÖRFEZDE OTURUYORUM 7 KİŞİLİK EKİBİM VAR ALINAN İŞ İTİNA İLE ZAMANINDA TESLİM EDİLİR MAİLİNİZİ BELKİYORUM

1 9 10 11