Yurtdışı Personel Eleman Alımı İş İlanları

yorumsuz
888 okundu

Yurt dışında iş alımları genel de bir çok alanda olmaktadır. Türkiye’nin inşaat sektöründe ki başarıları sebebiyle yurt dışında türk firmaların yaptığı bir çok inşaat bulunmaktadır. Yurt dışına iş için çıkan bir çok insanın eskiden beridir tercih ettiği inşaat sektörü harici de bir çok alanda eleman alımları bulunmaktadır. Yabancı firmalara başvurabilmek için en önemli etken dil’dir. Firmanın bulunduğu bölgenin dilini biliyor olmanız hem çalışırken hemde yaşadığınız bölge içinde size kolaylık sağlayacaktır. Çoğu ülke de ingilizce dili geçerli olmasına karşın yerel firmalar bölgenin dilini kullandığı için insanlarla iletişime geçerken zorlanmamak adına dil bilmeniz önem teşkil etmektedir.

Siz kendiniz yurt dışında bulunan firmaların ilanlarına başvurabileceğiniz gibi bazı türk firmaların da yurt dışında faaliyet gösterdikleri için çalıştığınız firmanın sizi görevlendirmesi durumunda yurt dışında çalışabilme olanağına sahip olabilirsiniz. Türkiye’den diğer ülkelere gönderilen elemanlar genel de geçici süreyle çalışmaktadırlar. Proje bazlı veya 2 – 3 ay boyunca çalışma süreleri bulunmaktadır. Sizin eğer yurt dışında sürekli çalışmak ve ikâmet etme düşünceniz varsa firmaların direk başvuru sayfalarından bireysel olarak iletişime geçerek işe alınmak için haber bekleyebilirsiniz. Bu bireysel başvuru sonucunda işe alınırsanız hem ikâmet etmiş hemde sürekli yurt dışında çalışıyor olacaksınız.

Güncel Yurt dışı Personel Eleman Alımı İş İlanları 

  • İdari İşler Şefi
  • Yurt dışı Operasyon Uzmanı
  • Finans Müdürü
  • Gıda Mühendisi
  • Makine Mühendisi
  • Şantiye Şefi
  • Tekniker

Yurt dışı personel eleman alımı iş ilanlarına başvurabilmek ve detayları inceleyebilmek için aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/yurtdisi-is-ilanlari?yurtdisi=1

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2015

Ek İş Başvurusu için Yorum Yapın